Peşin fiyatına tüm kredi kartlarına +12 taksit imkanı
Takip et

Sueno Hotels Deluxe Belek

TAŞLIBURUN/BELEK

Yurtiçi Oteller

Otel Hakkında

Sueno Hotels Deluxe Belek
Sueno Hotels Deluxe Belek Hakkında

Antalya Belek otelleri arasında bulunan Sueno Hotels Deluxe, Belek bölgesinde yer almaktadır. Belek merkeze 5 km. mesafesi bulunan otelin Antalya merkeze uzaklığı 40 km. iken Antalya Havaalanına uzaklığı 30 km’dir. Deniz kenarında hizmetlerini sunan Sueno Hotels Deluxe, modern çizgilere sahip odası ile unutulmayacak bir tatil konforu sunar.

Genel Özellikler

Müşterilerine indirimli fiyatlar sunan Sueno Hotels Deluxe, şık ve modern dekorasyona sahip 426 odası ile konforlu bir tatil geçirmenizi sağlar. Spa merkezi ve sağlıklı yaşam merkezi hizmetleri ile oryantal tasarıma sahip olan Sueno Hotels Deluxe, kusursuz konaklama fırsatı ile en çok tercih edilen tatil merkezlerinden biridir.

Deniz ve Havuz Özellikleri

Denize sıfır konumda bulunan Sueno Hotels Deluxe, misafirlerine erken rezervasyon fırsatları sunmaktadır. 220 metre uzunluğunda özel bir plaja sahip olan Sueno Hotels Deluxe, sizlere deniz ve yüzme keyfini tam anlamı ile yaşatmaktadır. Plajda havlu, şemsiye ve şezlong hizmeti de veren Sueno Hotels Deluxe uygun tatil seçeneklerinden biridir. Denizde yüzdükten sonra dinlenmek ve serinlemek için açık havuzu tercih edebilirsiniz. Aqua Park hizmeti de olan otelde çocuklar için de özel havuz bulunmaktadır.

Konsept Özellikleri

En uygun otel fiyatı arayışındaysanız, her şey dâhil konsepti ile hizmet veren Sueno Hotels Deluxe tam size göredir. Lüks bir tatil hizmeti sunan Sueno Hotels Deluxe, hayallerinizin de ötesinde bir deneyim sunar.

Tesis Aktiviteleri ve Eğlenceleri

Sueno Hotels Deluxe tatil kampanyaları kapsamında gün boyu süren aktivite yarışmalar ile eğlenmeniz sağlanır. Ayrıca aktivite havuzunda çeşitli havuz oyunları ile havuzun tadını sonuna kadar çıkarabilirsiniz. Düzenlenen dans kursları ya da yoga derslerine katılarak da zamanınızı değerlendirebilirsiniz.

Çocuk Aktiviteleri

Çocuklarla da keyifli tatil yapılabileceğini gösteren Sueno Hotels Deluxe, çocuklara özel hizmetler vermektedir. Bu hizmeti ile hak ettiği yorumlar alan Sueno Hotels Deluxe, Lolipop Çocuk Kulübü hizmeti vermektedir. Her yaş grubuna özel sunulan aktiviteler ile çocukların da keyifli bir tatil geçirmesi sağlanır.

Otel Hizmetleri

Erken rezervasyon otelleri kapsamında değerlendirilen Sueno Hotels Deluxe, sunduğu farklı hizmetler ile otele hayran kalmanızı sağlar. 24 saat resepsiyon hizmeti veren Sueno Hotels Deluxe, kat hizmetleri de sunar. Sağlık hizmetleri ve masaj servisi ile yenilenmeniz sağlanırken, su kayağı ve bar hizmetleri ile eğlenceli vakitler geçirmeniz sağlanır.

Oda Özellikleri

Son derece modern bir şekilde dizayn edilen konforlu odalarda klima, televizyon, banyo malzemeleri, telefon ve saç kurutma makinesi hizmeti verilmektedir.

Covid-19 Önlemleri

Değerli misafirlerimiz,

Sueno Hotels olarak sizlere verdiğimiz hizmetin temel prensibi misafir memnuniyetini esas alarak sağlıklı ve güvenli bir tatil geçirmenizdir. Dünya Sağlık Örgütü (WHO) tarafından pandemi olarak ilan edilen COVID-19 salgınıyla ilgili çalışanlarımızı ve siz değerli misafirlerimizi korumak, bu süreci hep birlikte atlatmak için arttırdığımız hijyen ve temizlik önlemlerimizi sizlerle paylaşmak isteriz.

Kalite anlayışımız:

Şirketimizin kuruluşundan bu yana ana felsefemiz olan; taahhütlerimizi zamanında ve eksiksiz yerine getirmeyi esas alan iş anlayışımız, kalite politikamız için de bir temel noktasını teşkil etmektedir. Tüm çalışma ve faaliyetlerimizde gösterdiğimiz bu yaklaşımımızın doğal bir yansıması olarak şirketimiz; TS. EN. ISO 9001 Kalite, TS. EN. ISO 14001 Çevre, TS. EN. ISO 22000 Gıda Güvenliği, TS 18001 İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistem ve TS. ISO 10002 Şikâyet Yönetim Sistemi belgesine sahip bir şirket olarak çalışmalarını sürdürmektedir. Bu yapıyı güçlü tutan birçok çalışma bugün kendimizden emin olmamızı sağlar. Standartların (ISO 22000 Gıda Güvenliği Yönetim Sistemi de dahil olmak üzere) sürekliğinin sağlanmasında sürekli denetim ve sürekli gelişim felsefesi hakimdir. Bu kapsamda alanlarında uzman, yetkilendirilmiş çalışan ve danışmanlarımız tarafından yapılan İç ve Dış Denetim mekanizması sürekli olarak işletilir.

Sueno Hotels olarak standartlarımız gereği uygulamalarımıza ilave olarak tüm dünyayı etkisi altına alan Covid-19 Pandemisi nedeni ile yeni bir takım uygulamalar yapılmış ve yeni gelişmelere göre yapılmaya devam edecektir.

Çalışanlarımız İle İlgili Hijyen Kurallarımız

Siz değerli misafirlerimize tesise girdiğiniz ilk andan otelden ayrıldığınız ana kadar vermekte olduğumuz hizmetin en önemli parçası olan otel çalışanlarımızın hijyeni, onların sağlıklı kalmaları ve bu konuda bilinçlenmeleri, etkili bir genel hijyen uygulaması için en önemli faktörlerden birisidir.

● Çalışanlarımızın işe geliş ve gidişlerinde kul- llandıkları transfer araçları her servis öncesi ve sonrasında dezenfekte edilmektedir. Çalışan- larımız transferler sırasında koruyucu maske takmak zorundadırlar ve transfer araçlarının kapasiteleri % 50 oranında kullanıldığından güvenli fiziki mesafe kuralı uygulanmaktadır.
● Çalışanlarımız işbaşı yapmadan önce dijital termometreler ile ateş ölçümleri yapılmaktadır. Ateşi yüksek ve hastalık ile ilgili bulgulara rastlanan personelimiz işbaşı yaptırılmamak- tadır. Kendisini iyi hissetmeyen personelimize iş yerine gelmemeleri ve yapılacak işlemler konusunda talimat verilmiştir.
● Üniformaları sıklıkla değiştirilerek yıkanmakta ve personelimiz işbaşı yapmadan önce dezenfekte uygulamasından geçmektedirler.
● Personel ortak kullanım alanlarında ve geri plandaki çalışma ünitelerinde yeterli sayıda dezenfeksiyon ünitesi mevcuttur. Her personelimiz hangi departmanda görev yaparsa yapsın ellerini dezenfekte etmekle beraber mutlaka her saatte bir ellerini kuralına göre yıkamak zorundadır.
● Kat hizmetleri, temizlik hizmetleri, yiyecek ve içecek üretim alanlarında ve bulaşıkhane gibi geri planda çalışan personelimiz maske ve tek kullanımlık eldiven takmak zorundadır.
● Personel ortak kullanım alanlarında pandemi ve hijyen konularında afişler, broşürler bulunmakta ve bu alanlarda güvenli fiziki mesafe kuralı uygulanmaktadır.
● Her çalışanımız, misafirlerimiz ile ve de kendi aralarındaki ilişkilerinde güvenli fiziki mesafe kuralını bilmekte ve uygulamaktadır. Misafir ile direk ilişkide bulunan çalışanlarımız gerektiğinde maske uygulaması yapmaktadırlar.
● Tüm otellerimizde çalışanlarımız için sertifikalı İşyeri Hekimlerimiz görev yapmaktadır. Olası durumlarda eylem planlarımız mevcuttur.
● Pandemi sürecinin başlamasından itibaren tüm personelimize, yaşanan pandemi ve korunma yöntemleri ile bulaşma şartları ile ilgili olarak uzman firma ve sağlık ekipleri tarafından eğitimler verilmiştir ve devamlı tekrarlanmaktadır.

Dezenfeksiyon İşlemlerimiz

Tüm otellerimizin misafir odaları, restoranları, barları, SPA ve fitness salonu, çocuk kulübü ve oyun alanları, genel mekanları, toplantı odaları, kongre salonları ve tüm diğer misafir alanları ile mutfak alanları, personel kullanım alanları, ofisler ve depolarımız detaylı bir şekilde, etkileri bilinen ve onaylanan Hidrojen Peroksit bazlı malzeme ile dezenfekte edilmiştir. Yapılan dezenfeksiyon işlemleri periyodik olarak devam etmektedir.

Genel Mekanlar Temizlik ve Hijyen

Kurallarımız tüm otellerimizde kimyasal temizlik ürünleri konusunda uluslararası bilinirlikleri olan firmalar ile çalışılmaktadır. Bu firmalar tüm personelimize kullanılan kimyasallar ile ilgili detaylı eğitimler vermektedirler. Bu nedenle temizlik esnasında uygun dozda ve doğru kimyasalların kullanılması sağlanmaktadır. Her alan için uygun temizlik malzemesi ve farklı ekipmanlar ile temizlik işlemleri sağlanmaktadır.

● Tüm genel alanlarda ve tuvaletlerde, devamlı dokunulan yüzeyler, kapı kolları, tırabzanlar asansörler, asansör butonları, lavabolar, bataryalar, pisuar ve klozetlerin temizliğine her zaman olduğu gibi büyük özen gösterilmekte su ve deterjanla temizlik yapıldıktan sonra dezenfektan kullanılmaktadır. Tüm bu işlerde çalışan personelimiz, işlemlerini tek kullanımlık maske ve eldivenlerle yapmaktadır.
● Tüm genel mekanlarımızda, tuvaletlerimizde ve ihtiyaç duyulan her noktada el dezenfeksiyon aparat ve üniteleri bulunmakta ve bunların takibi de titizlikle yapılmaktadır.
● Temizlik ve dezenfeksiyon aralıkları sıklaştırılarak hazırlanan detaylı kontrol listeleri vasıtası ile denetlenmektedir.
● Asansörlerimizin kapasite kullanımları aynı anda, sadece bir ailenin üyeleri veya 3 kişi binebilecek şekilde sınırlandırılmıştır. Asansör kullanım talimatları görünür yerlere koyulmuştur.
● Tüm ortak kullanım alanları ve genel mekanlardaki oturma grupları güvenli fiziki mesafeler dikkate alınarak yeniden düzenlenmiştir.
● Tüm genel alan havalandırma sistemleri bu süreçte %100 taze havayla çalışacak şekilde uygulamaya alınmıştır.

Misafir Odaları

Tüm misafir odalarımızda amacımız sizlerin hijyenik ve tertemiz bir mekanda konaklamanızı yapacağınız ortamı sizlere sunmaktır.

• Oda Temizliğinde çalışan Kat Hizmetleri Departmanı personel ve idarecilerimiz maske ve tek kullanımlık eldivenler ile çalışmaktadırlar. Her odanın temizliği sonrasında diğer odanın temizliği başlamadan eller yıkanarak yeni maske, eldiven ve temizlik bezleri değişikliği yapılmaktadır.
• Oda temizliklerinde etkili dezenfektan ve çamaşır suyu kullanılmaktadır, eller ile devamlı dokunulan yüzeylere daha çok önem verilmekte, kapı kolları, bataryalar, telefon ahizesi, televizyon kumandası, klima kumandası, aydınlatma anahtarları, su ısıtı cıları, kahve makineleri, mini barlar temizlikleri yapıldıktan sonra ayrıca dezenfekte edilmektedir.
• Kullanılan tüm havlular 90 derecede ve yeterli sürelerde yıkanmaktadır.
• Misafirlerimizin günlük kullanımına hazırlanan buklet malzemeleri yerlerine koyulmadan ön ce dezenfekte edilmektedir. Minibar ürünlerimiz tedarikçilerden temini sırasında dezenfektan işleminden geçirilerek teslim alınmakta, güvenli ortamda muhafaza edilmekte ve odalarımıza servis edilmektedir.
• Odalarımız temizlik işlemleri bittikten sonra minimum 1 saat süre ile havalandırılmakta ve rutin olarak dezenfekte işlemine tabi tutulmaktadır.
• Oda kapasite kullanımları titizlikle takip edilerek mümkün olduğu kadar seyrek aralıklarla oda yerleştirilmeleri sağlanmakta ve check out yapılan odalarımıza tüm temizlik ve dezenfeksiyon işlemlerinden sonra belli bir süre yeni misafir alınmamaktadır.

Tesise Giriş ve Çıkış

İşlemlerimiz siz değerli misafirlerimizin kolay ve hijyenik olarak güvenli bir şekilde otellerimize girişiniz ve çıkışınız ile alakalı bir takım ilave önlemler alınmıştır.

• Otel sınırları içerisine girdiğiniz anda eğitim almış güvenlik personellerimiz tarafından ateş ölçümünüz yapılarak kayıt altına alınacaktır.
● Bavullar ve diğer eşyalar, bu konuda gereken eğitimleri almış olan personelimiz tarafından dezenfekte edilmek sureti ile otelimize alınacak ve misafirlerimizin odalarına güvenli şekilde gönderilecektir.
● Giriş kapılarımızda dijital termometreler ile misafirlerimiz ateş ölçümünden geçirilecek ve olumsuz bir durum olması halinde KVKK kanunları gereğince bu durum sadece kendileri ile paylaşılarak eylem planlarımızda yazıldığı şekilde gerekenler yapılacaktır.
● Görevli personelimiz uygulamakta olduğumuz önlem ve aldığımız tedbirleri genel olarak sizlere anlatacaktır.
● E giriş ve çıkışlarda birikim olmamasını sağlayacak tüm tedbirler alınmış, güvenli mesafe aralıkları gösterilmiş ve beklemek gerektiğinde güvenli dinlenme alanları oluşturulmuştur.
● Kapı kartları misafirlerimiz otele giriş yapmadan önce hazırlanarak dezenfekte edilerek güvenli şekilde verilecektir. Yine gereken belgeleri doldurmak için tarafınıza verilen kalemler de özel olarak her kullanım sonrası dezenfekte edilecektir. Tüm giriş kayıt işlemleri güvenli fiziki mesafe göz önüne alınmak sureti ile gerçekleştirilecektir.
● Maksimum düzeyde temassız POS Makinelerimiz kullanılacak ve bu makineler devamlı surette dezenfekte edilecektir.
● Tatiliniz boyunca alınmış önlemler kapsamında Misafir İlişkileri Departmanımız tüm personeli ile birlikte sizlere her konuda yardımcı olacak şekilde görevlendirilmişlerdir.

Çocuk Kulübü ve Çocuk Oyun Alanları

Lolipop Mini Kulüp, Lollitown, Gameland, Lunapark, Splash Park, oyun bahçesi, çocuk havuzları ve çocuk Aquaparkı COVID-19 pandemisi nedeniyle aşağıdaki uygulamalar çerçevesinde hizmet verecektir.

• Tüm oyun alanlarımızın kapasiteleri, oyun/ yemek masaları, bireysel oyun alanları, uyku odasındaki yataklar ve çocuk havuzları etrafındaki tüm şezlonglar ve diğer tüm oyun alanlarındaki oyuncaklar sosyal mesafe kurallarına uygun şekilde düzenlenmiştir.
• Lollipop Çocuk Kulübü ve tüm oyun alanlarında, sık temas edilen yüzeyler, kapı kolları, trabzanlar, lavabolar, bataryalar ve klozetlerin temizliğine her zaman olduğu gibi büyük özen gösterilmekte su ve deterjanla temizlik yapıldıktan sonra dezenfektan kullanılmaktadır. Tüm bu işlerde çalışan personelimiz bu işlemlerini maske ve tek kullanımlık eldivenler ile yapmaktadır.
• Çocuklar Lolipop Çocuk Kulübü’ne önceden rezervasyon ile alınacaktır.
• Mini kulübe girişte, çocukların temassız ateş ölçümü yapılır. Ve herhangi bir hastalık belirtisi olan çocukların aileleri ile irtibata geçilerek sağlık kuruluşuna yönlendirilecektir.
• Giriş ve çıkışlara dezenfektan üniteleri bulunmaktadır ve personel gözetiminde çocukların kullanması sağlanmaktadır.
• Bütün alanlarımız sık sık kapı ve pencereleri açılarak havalandırılır.
• Etkinlikler çoğunlukla açık alanlarda ve sosyal mesafe kuralına uygun şekilde yapılmaktadır.
• Tüm oyuncaklar, hobi malzemeleri, çocuk oyun donanımları her kullanımdan önce ve sonra temizlenir ve ardından dezenfekte edilir.
• Tüm pelüş ve tüylü oyuncaklarımız kaldırılmıştır.
• Kişiye özel tek kullanımlık oyun hamuru, puzzle, boyama kitabı gibi çeşitli oyun aksesuarları talep doğrultusunda temin edilecektir.

Yiyecek ve İçecek Üniteleri

Tüm otellerimizde belli bir süre için oda kapasitelerimiz tamamı ile kullanılmayacaktır, bu sayede yiyecek ve içecek ünitelerimizde gereken güvenli fiziki temas mesafesinin korunmasının sağlanması hedeflenmektedir.

• Büfelerimizde daha hijyenik ve güvenli malzeme ve teçhizatlar kullanılarak sıklıkla yenileri ile değiştirilecektir. Self servise izin verilmeyecek, görevli personelimiz büfelerde devamlı bulunacak, gerekli yönlendirmeleri ve servisi sağlayacaklardır.
• Tüm yiyecek & içecek ünitelerimizin girişlerinde el dezenfeksiyon teçhizatları bulunacak ve girişlerde karşılama ve kapasite kullanımları ile ilgili olarak gerekli yönlendirmeleri yapan personelimiz görev alacaklardır.
• Tüm yiyecek & içecek ünitelerimizde masa, sandalye, tabure ve oturum aralıkları, tavsiye edilen güvenli mesafelere uygun olarak düzenlenmiştir. Tüm otellerimizin Restoran, Bar ve genel mekan büyüklükleri ve kapasiteleri son derece ferah ve yeterli durumdadır.
• Tüm restoranlarımızda dezenfekte edilmiş, paketlenmiş çatal, kaşık, bıçak, tatlı kaşığı-çatalı, çay kaşığı kullanılacak. Mümkün olan tüm alanlarda tek kullanımlık versiyonları tercih edilecek.
• Bulaşıklar bulaşık makinesi ile yıkanma işlemine devam edilerek, duruma göre tek kullanımlık malzemeler ile sunumlar yapılabilecektir.
• Yiyecek & içecek mekanlarının genel temizlikleri ile masa sandalye, tezgah, büfeler ve diğer tüm malzeme ve materyallerin temizlikleri servis başlangıç ve bitişlerinde usulüne uygun şekilde yapılarak dezenfekte işlemleri gerçekleştirilecektir.
• Buz makineleri gün içerisinde periyodik olarak dezenfekte edilecek, aylık ince temizlikleri kesinlikle aksatılmayacaktır.
• Pipet, içecek servisinde kullanılan pipetler, her biri ayrı ayrı ambalajlanmış şekilde hizmetinize sunulacak.
• Şeker, tuz, karabiber, yeme içme ünitelerinde stick şekerlerin kullanımına devam edilip, ortak kullanılacak şeker, tuz ve karabiberliklerin masa veya desklerde bulunması söz konusu olmayacaktır.
• Kokteyllerde kullanılan lime, limon gibi meyveler istasyonlarda bulundurulmayacak, dolaplarda muhafaza edilecek ve buradan servis edilecek.

SPA, Fitness ve Spor Alanları

Hamam, Sauna, Masaj alanlarında ve bakım hizmetlerinde son derece hijyenik şartlar oluşturulmak sureti ile ve güvenlikleri önceden sağlanmış veya tek kullanımlık malzeme ve materyaller ile servis verilecektir.

• Uygulamaları yapan tüm personelimiz her uygulama öncesi ve sonrasında kendilerini dezenfekte etmek için belirlediğimiz kurallara uymak zorundadırlar ve kuru mekanlarda maske ile çalışmalarını yapacaklardır.
• Sauna, Hamam ve Buhar odalarımızda kullanım kapasiteleri hijyenik şartlara göre sınırlandırılmıştır.
• Fitness salonlarımızdaki tüm spor aletleri, makine ve teçhizatlar gerekli uygun mesafelerde tekrar düzenlemiş olup her kullanımdan sonra dezenfeksiyon işlemleri anında yapılacaktır.
• Giyinme-soyunma odaları, duşlar, wc ler gibi genel mekanlar ve elbise dolap ve anahtarları ile kullanılan havlu, bornoz, peştamal gibi tüm malzemeler güvenli şekilde temizlenerek dezenfekte edilmektedir.

Havuz, Aquapark ve Plaj

Kapalı havuz, açık havuz ve plajlarımızdaki şezlong araları güvenli fiziki mesafe kuralına göre seyrekleştirilmek sureti ile yeni düzenler alınmaktadır. Otellerimizin plaj ve havuz kenarları kapasiteleri son derece yeterli durumdadır.

• Havuz temizlikleri her zaman olduğu gibi herhangi bir hastalığa veya salgına yer vermeyecek kimyasal değerlere uygun şekilde yapılmaya devam edecektir.
• Tüm yetişkin Aquaparklarımız, sosyal mesafe ve hijyen önlemleri kapsamında hizmet verecektir.
● Otomatik dozajlama uygulamaları ile ayarlanabilir klor seviyesi tüm açık havuzlarda 1-3 ppm, kapalı havuzlarda ise 1 ile 1,5 ppm arasında tutulmaktadır.
● Tüm şezlonglar, şezlong minderleri günlük olarak gereken temizlik ve dezenfeksiyon işlemlerinden geçirilmektedir.
● Kapalı Havuz havalandırma sistemlerinin sorunsuz çalışmaları sağlanmaktadır.

Proshop ve Greenkeeping

• Transfer araçlarının (Golf Car, Club Car vb.) temizlikleri her kullanım sonrası yapılmakta ve dezenfekte edilmektedir.
• Golf oyuncuları için kendi ekipmanlarını dezenfekte etme imkanı sağlanmaktadır.
• Turnuva şeklinde oyun planı yapıldıysa azami katılımcı sayısı belirlenmekte ve en az 1,5 m. fiziksel mesafe olan kuralına uyulması talep edilmektedir.

Animasyon Şovları ve Geleneksel Yaz Konserleri

• Konserlerin gerçekleştirildiği amfi tiyatrolar, etkinlik alanları vb. alanlarda oturma düzeni sosyal mesafe korunacak şekilde düzenlenecektir.
• Çalışma arkadaşlarımız konser giriş ve çıkışlarında sizler için el dezenfektanı, kolonya, maske ikramları yapacaklardır.
• Tüm şovların yapıldığı alanlar kapasitelerine göre kişi sayısı ile organize edilecektir.

Genel Bilgilendirme

Tüm Sueno Ailesi olarak, siz değerli misafirlerimize risksiz ve keyifli bir tatil geçirebilmeniz için sunduğumuz veya üretimini yapmış olduğumuz tüm malzeme ve mamullerimiz güvenli tedarikçilerden satın alınmakta ve gereken tüm kontrol ve dezenfeksiyon işlemlerinden sonra tesislerimize kabul edilmektedir. Tesislerimizde depolanma ve saklanma koşulları ile üretim biçimleri son derece hijyenik ortamlarda ve kontrol altında yapılmaktadır. Korona Virüs (Covid-19) salgınının bulaşı şartları dikkate alındığında konaklama tesislerinde misafir & misafir, misafir & çalışan ve çalışan & çalışan ilişkilerinin son derece önemli olduğunun bilincindeyiz. Bu bilinçle tüm tesislerimizde yapmakta olduğumuz uygulamalara ilave olarak yaptığımız ve yapacak olduğumuz yenilikler ile güvenli, sağlıklı ve memnun şekilde geçireceğiniz tatillerde görüşmek dileği ile… Bu süreçte sizlerin de tesis içerisinde uygulanan kurallara uygun hareket etmenizi rica ederiz. Sağlıkla kalın.

Diğer otellere göz atın?